Florya Bilgisayar Servisi  

 

 

0212 445 80 80

 

0549 445 80 80

 

 • Florya Bilgisayar Servisi 

  Bilgisayar Servisi konusunda Arıza larınız , bakım larınız , sıkıntılarınız kısacası Tüm Bilgisayar işlemleri niz için size komplike bir sistem ve yerinizde Bilgisayar servisi imkanı sunuyoruz ..

  Florya da Gerek Bilgisayar, (Laptop & Dizüstü) olsun, gerekse masaüstü Bilgisayar ınız (pc) olsun yerinden kımıldatmadan, yorulmadan, zahmet etmeden Florya da evinize veya işyerinize gelinerek güvenli bir biçimde Florya da Bilgisayar servis hizmeti almanızı sağlıyoruz.

  Florya Civarında Tarafınızdan gelecek olan tüm talepleri karşılayacak nitelikte olan firmamız FloryaCivarında Bilgisayar Servisi noktasında teknik alt yapısı , uzman kadrosu ile Florya Yakınlarında Bilgisayar servis hizmeti vermektedir. Florya da Bir telefonunuz ile başlayacak olan bu süreçte müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler alacağınız bilgiler neticesinde size en yakın zamanda Florya daki yerinizdeBilgisayar teknik servis ekibi yönlendirilmek sureti ile kısa bir zaman içinde Florya daki Ofisinizde ve Evinizde Bilgisayar arızası na müdahale ederek çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlayacak olan bu sistem anında müdahale ve yaygın ağıyla göz doldurmaktadır.

  Sonuç ;

  Florya Bilgisayar Servisi olarak Tüm işlemlerin artık Bilgisayar üzerinden yapıldığı bu dönemde yapacağımız müdahaleler sonrasında çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilecek ve Florya daki Ofisinizde ve Evinizde Tüm Bilgisayarlar ile alakalı sıkıntılı sürece Florya daki Ofisinizde ve Evinizde anında müdahale etmiş olacaksınız.

   

  Florya da Bilgisayar Servisi için Arayın Gelelim..

  Florya daki Ofisinizden veya Evinizden Artık Bilgisayar ınızı sırtlanıp uzunca bir yol gidip Florya da Sokak Sokak bilgisayar servisi aramanız ve Bilgisayarcı ya taşınma işine bir son veriyoruz. Florya Bünyesinde Başlattığımız bu çalışma neticesinde Florya daki Ofisinizde ve Evinizde artık servis hizmetleri ayağınıza kadar geliyor ve Florya daki Ofisinizde ve Evinizde sizin gözetiminiz altında bilgisayar ınız tamir oluyor.

  Eğer dilerseniz servis arkadaşlarımıza telefonda arıza hakkında ve bilgisayar ın arıza yapmadan önceki süreci ile ilgili detaylı bilgi verebilir bu konu hakkında süreci hızlandırabilirsiniz.

  bilgisayar servisi olarak bilmenizi isterizki öncelikli hedefimiz yaygın gücenilir hızlı ve daima halkını gözeten bir servis ağı oluşturmaktır.

  Bu noktada sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.....

   

   

  Bakım Anlaşmaları

  Yıllık Bakım Anlaşmaları Müşterilerimizi kollayan bir sistem üzerine kurulmuştur. Bir yıl boyunca bilgisayarlarınızın tüm sorunlarını üstlenen firmamız bu sistem sayesinde her Bilgisayarı veya Laptobu yakından tanıyarak farklı kişilerin aynı bilgisayar üzerinde tamir yapması ve buna bağlı olarakda sıkıntıların yaşanması riskini tamamen azaltmaktadır.

  Elbette yıllık bakım anlaşması maliyet olarak da diğer bakım ve arıza giderilmesi çalışmalarına göre çok daha avantajlıdır.

  Yıllık Bakım Anlaşması hakkında daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz...